Keira Knightley ve Jude Law “Anna Karenina”da

Yayınlandı: Eylül 10, 2011 / Aaron Johnson, Anna Karenina, Haber, Joe Wright, Jude Law, Keira Knightley, Leo Tolstoy, Pek Yakında, Tom Stoppard

Leo Tolstoy’un romantik romanı “Anna Karenina”,Hollywood tarafından değişime uğramak üzere. Focus Features’tan gelenaçıklamaya göre; “Pride & Prejudice”, “Hanna” ve “Atonement”’ın yönetmeniJoe Wright, Anna rolünü oynayacak Keira Knightley ile üçüncü kez bir arayagelecek. Filmin uyarlamasını tekrar kaleme alacak olan isim Tom Stoppard(Shakespeare in Love) iken, projenin yapımcılığını Working Title Filmsüstlenmekte. Jude Law, Anna’nın kocası Aleksei Karenin’i canlandırırken,“Kick-Ass”den tanıdığımız Aaron Johnson (Kick-Ass), genç aşık Count Vronskyrolünde. Filmin kadrosunda aynı zamanda Kelly Macdonald, Emily Watson, DomhnallGleeson, Matthew Macfadyen ve Olivia Williams yer almakta.

19. yüzyıl Rusya’sında geçen film, Rusya yükseksosyetesinden kişilerin arasındaki çeşitli ilişkilere odaklanıyor. FocusFeatures CEO’su James Schamus projeyle ilgili konuşmasında; “Joe Wrightmuhteşem bir film yapımcısı, Tom Stoppard zeki bir senarist, filmde bolmiktarda şaşaa ve Duygu bulunacak” diyor. Knightley’nin “Atonement”deki yeişelbisesine hayran olanlara, bu filmde de aynı kostüm tasarımcısı JacquelineDurran’ın yer alacağını belirtelim.

Proje bu ay İngiltere ve Rusya’da çekilmeye başlanacak.Gösterime girmesi için planlanan tarih ise, 2012’nin ikinci yarısı. 
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s