2. Doğa Filmleri Yarışması İçin Başvurular Başladı

Yayınlandı: Eylül 10, 2011 / Dağ Filmleri Festivali, Dağ Kültürü Derneği, Doğa Filmleri Yarışması, Festival, Haber

Dağ Kültürü Derneği tarafından National GeographicTürkiye’nin desteği ve Mineral Event organizasyonuyla düzenlenen 2. DoğaFilmleri Yarışması için başvurular başladı. Yarışma için başvurular “Ulusal”,“Üniversiteliler” ve “Kurumsal” başlıklı üç farklı kategoride yapılacak.Yarışmaya son katılım tarihi ise 12 Ocak 2012. Dereceye giren filmler,İstanbul’da düzenli olarak 6 yıldır düzenlenen 7. Dağ Filmleri Festivalikapsamında gösterilecek.

Dağ Filmleri Festivali Koordinatörü Murat Yılmaz,festivalin İstanbul il sınırları dışına çıkarak İzmir ve Ankara’da büyük birilgi gördüğünü belirterek, “Altı yılı aşkındır devam eden çabamızın olumlusonuçlarını almaya başladık. Artan ilgi sebebiyle film yarışmasını tekrarfestival kapsamında düzenleme kararı aldık. Amacımız Doğa filmi yapımınıözendirmek, bu alandaki gelişime katkıda bulunmak ve doğa filmleri hafızasınıoluşturabilmek” dedi. Festivalin jüri üyeleri ve yarışma ödülleri ise kısa birsüre içinde duyurulacak.

Son başvuru 12 Ocak 2012

Macera ve adrenalin tutkunlarının festivali olan DağFilmleri Festivali’nde yer almak için kıyasıya mücadele edecek olan yönetmen veekipler 2. Doğa Filmleri Yarışması’na katılım şartlarını öğrenmek için http://www.dogafilmleriyarismasi.comadresini ziyaret edebilirler. Yarışmaya son başvuru tarihi 12 Ocak 2012, finalekalan eserlerin yarışma sitesi üzerinden duyurum tarihi ise 5 Şubat 2012 olarakaçıklandı.
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s