Christian Bale, “Oldboy” İçin Kamera Karşısına Geçebilir

Yayınlandı: Ağustos 25, 2011 / A Star is Born, Christian Bale, Gold, Haber, Noah, Oldboy, Out Of Furnace, Pek Yakında, Spike Lee

Sonbaharda gösterime girecek olan “The Dark KnightRises”da rol alan Chrisitian Bale, bir sonraki büyük projesi için hareketegeçti bile. Görünen o ki, bu konuda pek sıkıntı çekmeyecek. 

Gelen haberlere göre, ünlü aktörün ismi Spike Lee’ninyeniden çekilecek “Oldboy” filmi için gündemde.

Filmin kahramanın 15 yıl boyunca bir otel odasındakilitli kalmasını anlatan proje, eğer Kore’li orjinali gibi olursa, karakterBale’in daha önce oynadığı hiçbir role benzemeyecek kadar gaddar olacak. Bu daonun için iyi bir değişiklik olabilir.

Ancak Bale’in seçenekleri bu filmle sınırlı değil.Beyonce’nin rol alacağı Clint Eastwood filmi “A Star Is Born” ve MichaelMann’ın gerilim filmi “Gold” da aktörün ilgilisini çeken projeler arasında.

Dahası da var. Bale’in adı “Crazy Hearts”dantanıdığımız Scott Cooper’ın yeni filmi “Out Of Furnace” ve Darren Aronofsky’nin“Noah”ı için de geçmekte. Görünen o ki, Bale şu anda aranılan aktörlerinbaşında.

Henüz akıbetleri belli olmayan bu projelerin dışında,Bale’i göreceğimizin kesin olduğu bir sonraki proje, Terrence Malick’in ismihenüz belli olmayan filmi.
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s