“The Wolverine” 2012’ye Ertelendi

Yayınlandı: Ağustos 25, 2011 / Chris McQuarries, Darren Aronofsky, Haber, Hugh Jackman, James Mangold, Les Miserables, Pek Yakında, The Wolverine

Devam filmi olan “The Wolverine”de işler pek kolaygitmiyor. Deadline’ın son haberine göre, 2011 sonbaharında başlanması planlanançekimler, 2012 başlarına ertelendi. 

Bunda Hugh Jackman’ın “Les Miserables”da çalışmayabaşlaması rol oynasa da, filmin nerede çekileceğinin henüz belli olmaması dabüyük etken.

Daha önce filmin çoğunun Japonya’da çekileceğiplanlanmış olsa da, ülkede meydana gelen büyük deprem, bu planda değişikliklereyol açtı.

Dahası, Fox’un Japonya’dan tamamen çekilmesi,neredeyse tüm senaryoyu oraya göre yazan Chris McQuarries için büyük birterslik yaratacak.

Asıl aksilikler Mart 2011’de çekime başlayacak DarrenAronofsky’ın projeden çekilmesiyle başladı ve o günden itibaren film sürekliertelendi.

Yerine gelen James Mangold, Fox’un yakında bu işeçözüm getireceğini umuyor. İlk filmin 400 milyon USD hasılat yaptığıdüşünülürse, stüdyo bu işin peşini kolay bırakmayacak ve mutlaka bir çözüm yolubulacaktır.
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s