Bradley Cooper “The Crow” Kadrosundan Ayrıldı

Yayınlandı: Ağustos 17, 2011 / Bradley Cooper, Channing Tatum, Haber, Juan Carlos Fresnadillo, Mark Wahlberg, Pek Yakında, The Crow

Gotik aksiyon filmi olan “The Crow”un yenidençekilmesi Bradley Cooper’ın başka bir projeyle çakıştığından kadrodan ayrılmasıhaberiyle gündemde.

Filmde Brandon Lee’nin adımlarını takip eden intikamcıEric Draven’i canlandıracak olan Cooper, zamanlama David O. Russel’ın “SilverLining Playbook” ve “Paaradise Lost” un beyazperde uyarlamasıyla çakışınca,“The Crow”a veda etti.

Cooper’ın yerine ismi geçen aktörler ise Mark Wahlbergve Channing Tatum. Bu rol kendisine daha önce teklif edilmiş ve kabul etmemişolan Wahlberg, eğer bu aşamada evet derse oldukça şaşırtıcı olacak.  Hal böyleyken Channing Tatum daha gerçekçibir opsiyon gibi gözükse de, o da Cooper gibi yoğun bir programa sahipolduğundan (“Blood Brothers”, “Magic Mike and G.I. Joe 2” hali hazırda yeraldığı projeler), kabul etmesi zor gözüküyor.

“The Crow”, “28 Weeks Later”dan tanıdığımız yönetmenJuan Carlos Fresnadillo tarafından yönetilecek olup, filmin çekimlerine2012’nin ilk aylarında başlanacak. 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s