Brett Anderson Bu Kez Suede’le Stüdyoya Giriyor

Yayınlandı: Ağustos 16, 2011 / Black Rainbows, Brett Anderson, Brittle Heart, Müzik, Suede

Brett Anderson, hareketli günler yaşamaya devam ediyor. Solo albümünün yayınlanmak üzere olmasının heyecanını yaşayan Anderson, bir yandan albümden ilk şarkıya klip çekip çıkacağı turnenin son detaylarını ayarlarken diğer yandan da Suede’le yeniden stüdyoya girme hazırlıklarında…

Bu sıralar solo albümü “Black Rainbows”un tanıtımıylameşgul olan şarkıcı, işleri biter bitmez Suede ile stüdyoya gireceğiniaçıkladı.

Sevilen grup, bir süre önce yeni albüm için stüdyoyagirmedikleri takdirde daha fazla birlikte devam edemeyeceklerini ifade etmişolsa da; Anderson, bu yoldaki istekleri devam ettiği sürece grubun devamedeceğine inancının tam olduğunu söyledi.

Sahne heyecanı devam ettiği sürece, aksi için birsebep olmadığını belirten Anderson, Suede ile birlikte olduğu sürece bununmümkün olmadığını öğrendiğini, benzer şeyleri yapıyor olmanın buna sebepverebileceğini, 2003’teki bu durumun tekrar olmasına izin vermeyeceğini desözlerine ekledi.  

Bilindiği üzere brit-rock’un en önemli grubu olarak peşpeşe harika albümlere imza atan Suede, 2002’de yayınladığı A New Morning sonrası dağılmış, Anderson’da 2007’de yayınladığı albümle solo kariyerine başlamıştı. 2010’da toplama albümün turnesi için yeniden biraraya gelen kadro, artık sorunları aşmış görünüyor.

Solo kariyerinin dördüncü albümüne imza atan Brett Anderson, Black Rainbows’dan ilk single Brittle Heart’ın klibini yayınladı. 26 Eylül’de çıkacak albümün ön izlemesini de, klibi de izlemek için buyrun…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s