Mark Steven Johnson, Autobahn’ın Dümenine Geçti

Yayınlandı: Ağustos 5, 2011 / Autobahn, Greg Russo, Haber, Mark Steven Johnson, Pek Yakında, Sinema

Ünlü yönetmen Mark Steven Johnson, InfernoEntertaintment’ın gösterime sunacağı aksiyon filmi “Autobahn” için dümen başınageçti.

Greg Russo tarafından yazılan film, eski bir Formula-1yarışçısının, “hızını kendin belirle” adıyla bilinen Almanya’nın ünlüotobanında bir BMW’nin içine hapsolmasını anlatıyor. Hikayenin ilerleyenkısmında, arabaya yerleştirilen bir mobil aygıttan gelen bilgilerle sürücününkullandığı otomobilin bomba yüklü olduğunu ve eşiyle kızını kaybetme tehditiylekarşı karşıya olduğunu öğreniyoruz. Bu tanımdan yola çıkarak konuyu, “arabalar,hız tutkunlarının mezarıdır” olarak özetleyebiliriz.

Daha once ismi “I-95” olarak düşünülen film, ulsulararası izleyicilerin de dikkatini çekmesi için bu şekilde değiştirilmiş.Inforno, Kasım ayındaki “Amerikan Film Market”ten önce filmi çekmeye başlamayıplanlıyor. Şirket aynı zamanda Brad Pitt’in “Cogan’s Trade” filminin deyapımcılığını üstlenmiş durumda. Johnson için de “Autobahn”, yönetmenin2010’daki romantik komedi filmi “When in Rome”dan sonraki ilk çalışması olacak.  
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s