JJ Abrams Star Trek 2 İçin Kolları Sıvadı

Yayınlandı: Temmuz 30, 2011 / Alex Kurtzman, Chris Pine, Damon Lindelof, Haber, J.J. Abrams, Roberto Orci, Simon Pegg, Sinema, Star Trek 2, Zachary Quinto
Gelen haberlere göre JJ Abrams tatilden döndü ve Star Trek 2’yi yönetmek için hazır. Roberto Orci, Alex Kurtzman ve Damon Lindelof ile birlikte senaryoyu yazmak için çalışmalara başlayan Abrams, henüz resmi olarak imzayı atmış olmasa da, söylediğine göre bu proje için baya hummalı bir çalışmada. Öyle ki; 29 Temmuz 2012’de gösterime girmesi hedeflenen film için acele etmek istemediği, bir an önce gösterime sokmak kaygısıyla sinema severlere kötü bir film izlettirmek istemediği de açıklamaları arasında.

Aynı zamanda 2009’daki ilk filmin kadrosunu koruyacak olan yapımda Chris Pine, Zachary Quinto ve Simon Pegg olacak ve rolleri Kirk, Spock ve Scotty’yi canlandırmaya devam edecekler.

Abrams’ın son filmi Super 8 5 Ağustos’ta İngiltere’de gösterime girerken, Star Trek 2’nin muhtemelen 2012 sonu veya 2013 yazında gösterime girmesi planlanıyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s