Kırmızı Başlıklı Kız: Kötülere Karşı / Hoodwinked Too Hood vs. Evil

Yayınlandı: Mayıs 6, 2011 / Bill Hader, David Ogden Stiers, Glenn Cloose, Hayden Panettiere, Hoodwinked Too Hood vs. Evil, Kırmızı Başlıklı Kız: Kötülere Karşı, Martin Short, Mike Disa, Vizyondakiler

İyi… kötü… ve şiddetli… Size “Kırmızı Başlıklı Kız” hikayesini yepyeni bir versiyon olarak sunarak HOODWINKED – KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ’ı yaratan ekipten yepyeni bir macera: HOODWINKED TOO! HOOD VS. EVIL 3D – KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ: KÖTÜLERE KARŞI 3D
Bu sürükleyici macerada Red’i (Hayden Panettiere) adı Başlık Kardeşliği olan gizemli bir grupla eğitim alırken buluruz. Ama Kırmızı Başlıklı Kız bu eğitimini yarıda bırakmak zorunda kalır. Çünkü “Sonsuza Dek Mutlu Bürosu”ndan Nicky Flippers (David Ogden Stiers) onu arar ve gizemli güçleri olan bir cadının adları Hansel ve Gratel olan iki küçük masum çocuğu kaçırdığını bildirir. Nicky Kırmızı Başlıklı Kız’dan çocukları bulup kurtarmasını istemektedir.
Bu devam animasyonunda Kırmızı Başlıklı Kız’a ilk filmden aşina olduğumuz karakterler de yardım ediyor. Büyükanne ve ekibin geri kalanı da Kırmızı’ya katılırlar. Hiçbir şeyden haberi olmayan Kurt ve onun küçük ortağı Twitchy masallar diyarındaki bu gizemi çözmek için ekibe katılırlar.
Popüler kültürle klasik masalları harmanlamayı başaran KIRMIZI BAŞLIKLI KIZ: KÖTÜLERE KARŞI 3D izleyiciyi koltuklarından bambaşka bir yolculuğa çıkarmayı vaat ediyor.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s