The Walking Dead 2.Sezondan Haberler…

Yayınlandı: Mart 21, 2011 / Dizi, Frank Darabont, Haber, Jon Bernthal, Laurie Holden, The Walking Dead


Yayınlanan 6 bölümüyle dönemin en çok ön plana çıkan ve dikkat çekici dizisi olan “The Walking Dead”in ikinci sezonu heyecanla beklenirken, haberlerde sızmaya devam ediyor. Son olarak Chicago’da düzenlenen bir etkinlikte dizinin iki yıldızı Jon Bernthal ve Laurie Holden’dan gelen açıklamalar heyecanlı bekleyişi arttıracak gibi görünüyor.

Dizinin yapımcısı Frank Darabont’un varolan dirsek temasını sürdürdüğü ünlü yazar Stephen King’in en az bir bölümü yazması kesinleşmiş durumda. 1 Haziran’da başlayacak çekimler 13 bölümü kapsayacak.

Charlie Sheen’in diziye katılma olasılığı halen devam ediyor ama kesinleşmiş birşey yok. 13 bölümlük ikinci sezon, sezon finalinin bıraktığı yerden devam ederken, ana karakterlerden ölenler olacak ve yerine yenileri eklenecek. Lori’nin hamile olma olasılığı henüz doğrulanmasa da en büyük fısıltılardan biriyken, Shane’de kendine yeni bir kız arkadaş edinecek.Kendisini çoğunlukla iç yalnızlığıyla göreceğiz ve iyi kötü tüm yönleri işlenecek.

İkinci sezona dair ipuçlarında en çok tüm karakterlerin her yönünün işleneceğinin altı çiziliyor. Herkes daha güçlü karakterler olarak çizilecek ve her yönlerini yakından görecek, iyice tanıyacağız. Böylece tehlikenin sadece zombilerden değil kendi aralarında da olacağına şahit olacağız. Rick Grimes’ınsa ölmeyeceğinin altı çiziliyor. Andrea karakteriyse daha çok ön plana çıkacak.

Zombie salgınına gelince… Salgının küresel olduğunu öğrensek de sebebini öğrenemeyeceğiz…
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s