Fincher’ın Dövmeli Kızının Kadrosu Şekilleniyor

Yayınlandı: Eylül 30, 2010 / Christopher Plummer, Daniel Craig, David Fincher, Ejderha Dövmeli Kız, Haber, Robin Wright Penn, Rooney Mara, Stellan Skarsgard, Stieg Larsson, The Girl with the dragon Tattoo
Stieg Larsson’un olay yaratan “Milenyum Üçlemesi”nin ilk kitabı olan Ejderha Dövmeli Kız’ın Amerikan çevriminin kadrosu iyice şekillenmeye başladı. Son olarak usta aktör Christopher Plummer’ın da katılımıyla kimleri izleyeceğimiz iyice belli oldu.
Son filmi Social Network’ün beğenilmesi üzerine gelen tebrikleri kabul eden David Fincher’ın yöneteceği Ejderha Dövmeli Kız’ın kadrosunda olması kesinleşen isimlerse şimdilik şöyle:
Kilit rol olan Lisbeth Salander’ı Rooney Mara canlandıracak. Fincher’la Social Network’te de beraber çalışan Mara, en son Elm Sokağın’da Kabus’un yeniden çevriminde kaşımıza çıkmıştı. Gazeteci Mikael Blomkvist rolündeyse Daniel Craig’i izleyeceğiz. Blomkvist’i işe alan zengin işadamına hayat verecek isimse Henrik Vagler’i canlandıracak isim de Christopher Plummer oldu. The Last Station’daki Tolstoy rolüyle oscar adayı olan, son olarak Dr. Parnassus olarak karşımıza çıkan Plummer’ın aile fertlerinde, Robin Wright Penn’in Erika Berger’i, Stellan Skarsgard’ın da kardeşi Martin Vagler’i canlandırırken göreceğiz.
Bir ekol haline gelen İsveç polisiyesinin bu güçlü örneği bakalım Fincher’ın ellerinde ne hale gelecek.
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s